PRZEDSTAWIENIE ,,TAK BYWA JESIENNĄ PORĄ''

Wieloletnie doświadczenia w przygotowywaniu dziecięcych przedstawień, teatrzyków, inscenizacji i różnego rodzaju występów utwierdziły mnie w przekonaniu, iż teatr w przedszkolu to doskonała forma pracy z dziećmi. Mając na uwadze to, jak wiele walorów posiadają zabawy teatralne i fakt, iż sprawiają ogromną radość i przyjemność postanowiłam z dziećmi przygotować przedstawienie na pożegnanie Jesieni pt. „Tak bywa jesienną porą „ . Na premierę przedstawienia zaprosiłam dyrekcję przedszkola oraz rodziców dzieci. 28 .11. 2019 roku już od rana dzieci były bardzo podekscytowane. Trwały ostatnie przygotowania, przymiarki strojów, rekwizytów, poprawki w dekoracji i już godzina 13 rozpoczęło się przedstawienie. A po nim gromkie brawa, dla wspaniałych aktorów oraz nieukrywana radość na twarzach rodziców. Pragnę raz jeszcze gorąco podziękować rodzicom za okazaną pomoc, za przygotowanie wspaniałych strojów, które bardzo podkreśliły charakter odgrywanych postaci.Następnego dnia dzieci z grupy SMERFY wystąpiły przed inną publicznością, zaprosiły młodszych kolegów z innych grup. I znowu wszystko się udało.

tekst Teresa Wawryk

02-12-2019, Anna Kuca