LEŚNA EDUKACJA ,,JEŻYKÓW''

Dnia 31 października 2018 roku przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Dobrej udały się na ekscytującą wycieczkę do lasu. Pani leśnik Ania Kamińska opowiedziała dzieciom o zwierzętach zamieszkujących okolice lasu, na czym polega jej praca oraz jak powinniśmy zachowywać się w lesie. Następnie dzieci udały się na długi spacer, gdzie po drodze oglądały drzewa, spotkały bażanta oraz ogromne mrowisko. Wszystkie dzieci były zachwycone i wróciły do przedszkola z dobrym humorem. To był dzień pełen wrażeń.

Tekst Dorota Kozieł

15-04-2019, Katarzyna Niziałek