,,KUBUSIOWE'' KINO

Dzień Dziecka w Kubusiach minął w pod hasłem' Kubusiowego Kina. Dzieci z radością i uwagą obejrzały projekcję pełnometrażowej bajki.. Rodzice zakupili popcorn i napoje by klimat był jak w prawdziwym kinie.. Sala zajęć została mocno zaciemniona a projekcja odbyła się na profesjonalnym ekranie i przy bardzo dobrej jakości dźwięku. Resztę dnia wypełniły zabawy, konkursy i tańce. Nie zabrakło słodkich niespodzianek od przemiłych gości. Grupę odwiedziła p. Basia Szaraniec przynosząc lizaki na okoliczność święta ( z którą grupa zżyla się i utrzymuje więź) oraz p. dyrektor która poczęstowała dzieci lodami.

tekst Anna Bielecka

06-06-2021, Anna Kuca