,,KUBUSIE''W RESTAURACJI

Dnia 16 czerwca br Kubusie wybrały się do restauracji „Czas Na Zegar ". Celem wycieczki było realizowanie treści programowych dotyczących preorientacji zawodowej: poznawanie zawodu kelnerki, recepcjonistki, bezpośrednie stosowanie zasad i nawyków związanych z kulturalnym jedzeniem i zachowaniem się przy stole . Następnie przedszkolaki przystąpiły do degustacji, zgodnie stwierdzając, że deser lodowy był bardzo smaczny. Wyjście było bardzo udane, dzieci wróciły do przedszkola bogatsze o nową wiedzę i nowe doświadczenia.

tekst Kamila Pierścionek

23-06-2021, Anna Kuca