,, KUBUSIE'' I ,,JEŻYKI'' W PACANOWIE

W środę 17 października 2018 r wybraliśmy się na wycieczkę do Pacanowa . Celem naszej podróży było zwiedzenie Europejskiego Centrum Bajek im. Koziołka Matołka. Obejrzeliśmy bajkową krainę , gdzie czekały na nas liczne atrakcje . Rozpoznawaliśmy przedmioty z różnych bajek , udaliśmy się w podróż zaczarowanym pociągiem ( między innymi pod ziemię , w morskie głębiny , przestworza i kosmos ). A gdy bajkowi podróżnicy poczuli się zmęczeni udali się do ,,Czarodziejskiego ogrodu '' , gdzie kwiaty do uszka opowiadały bajki. Była też okazja obejrzenia w sali kinowej filmu z przygodami Koziołka Matołka , a także zobaczenia co kryje się po drugiej stronie lustra. Po zwiedzeniu wystawy udaliśmy się do ogrodu , gdzie mogliśmy troszkę pobiegać i pobawić się na placu zabaw. A jak bawiliśmy się zobaczcie sami.

tekst D.Kozieł

21-11-2018, Anna Kuca