Gumisiowe smoothie

W ramach miesięcznego programu kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych grupa "Gumisiów" przygotowała smoothie z "gumijagód"! Do magicznego rondla wrzuciły kwaśniuteńkie kiwi, pyszne pomarańcze, genialne gruszki, jędrne jabłuszka, bajeczne brzoskwinki, mięsiste mango i bombowego banana! Trzeba oczywiście dodać, że ta owocowa mieszanka została własnoręcznie pokrojona przez małych kucharzy. W magicznym rondlu zmiksowały owocową bombę witaminową, przelały do kubeczków, posypując tajemną mieszanką (ciekawskim może zdradzić, że był do preparowany ryż ;)) i z ogromnym apetytem oraz uśmiechem na buźkach wypiły po ogromnym kubku magicznego, owocowego, gumisiowego eliksiru! Do końca dnia miały energii do psot co niemiara!

tekst: Barbara Szaraniec

25-02-2018, Katarzyna Niziałek