DZIEŃ ZIEMI W PRZEDSZKOLU

,, PRZEDSZKOLAKI Z TRÓJKI O PLANETĘ DBAJĄ – CZYSTO WOKÓŁ MAJĄ’’

Dnia 22 kwietnia, na całym świecie obchodzimy wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. W naszym przedszkolu dzieci i nauczyciele, jak co roku, włączyli się w realizację treści związanych z tematyką ekologiczną. Zastanawiały się jak chronić Ziemię, jak pomóc naszej planecie, aby ten wspólny dom stał się czysty, zdrowy i piękny. Tegoroczne obchody odbyły się pod hasłem: ,, Przedszkolaki o planetę dbają - czysto wokół mają”.

tekst Anna Kuca

23-06-2021, Anna Kuca