DZIEŃ PATRONA W GRUPACH STARSZYCH

Nasze przedszkole już po raz kolejny obchodziło wyjątkowe święto, jakim niewątpliwie jest Dzień Patrona. Zgodnie z tradycją dzieci z najstarszych grup przedszkolnych przygotowały występy artystyczne dla swoich młodszych kolegów oraz pracowników placówki. Sześciolatki zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce dedykowane pamięci świętego Jana Pawła II. Zakończeniem występu było wspólne odśpiewanie przez wszystkich ukochanej pieśni Jana Pawła II, jaką jest „Barka”. Ponadto, dzieci obejrzały bajkę przedstawiającą dzieje papieża z uwzględnieniem najważniejszych faktów z jego życia. Dzień Patrona umożliwił dzieciom przybliżenie postaci Jana Pawła II a tym samym wprowadził wszystkich w niezwykły oraz uroczysty nastrój.

18-01-2020, Katarzyna Niziałek