DZIEŃ KOTA U ,,KOTKÓW''

W poniedziałek 22 lutego ( przeniesione z 17 lutego) dzieci z grupy,,Kotki'' obchodziły nietypowe święto – Światowy Dzień Kota.
Spotkanie rozpoczęło się wspólną zabawą, przy piosenkach ” Uciekaj myszko do dziury” oraz ,,Kotki dwa''. Dzieci z zainteresowaniem oglądały ilustracje różnych kotów, nadając im imiona, rozwiązywały zagadki, słuchały wiersza ” Kotek”, uczestniczyły w zabawie w formie opowieści ruchowej miaucząc, robiąc koci grzbiet, mrucząc.Na zakończenie 3-latki wykonały tematyczną pracę plastyczną, która ozdobiła nasz kącik plastyczny.

tekst Anna Kuca

22-02-2021, Anna Kuca