Dzień Chłopaka u "Jeżyków"

DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE „ WESOŁE JEŻYKI” W oddziale przedszkolnym w Dobrej obchodziliśmy szczególne święto, czyli Dzień Chłopaka, który przypada 30 września. Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy otrzymali opaski super bohaterów, dyplomy, zawieszki oraz słodkie upominki. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopcom uroczyste „ Sto lat”. Kolejną atrakcją było wspólne przyrządzenie deseru „Szarlotka Misia Puchatka”. Było smacznie i przede wszystkim zdrowo. Po pysznym poczęstunku wszystkie przedszkolaki udały się na pobliskie boisko i wzięły udział w Jesiennych Zawodach Sportowych w ramach projektu edukacyjnego „Sportowa Wyprawa”. Wszyscy poradzili sobie znakomicie. Ostatnim punktem programu było wręczenie chłopcom medali za udział w zawodach oraz rywalizację fair play. To był wspaniały dzień, który upłynął nam na wspólnej zabawie.

Katarzyna Kowalska

05-11-2023, Katarzyna Niziałek