BAL KARNAWAŁOWY U ,,KOTKÓW''

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 29.01.2021r w grupie ,,Kotki'', gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, Spider-Mana, Batmana, i innych super bohaterów ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

tekst Anna Kuca

29-01-2021, Anna Kuca