BAL KARNAWAŁOWY 2018

W dniu 08. 02. 2018 r. w Przedszkolu Nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Staszowie odbył się długo oczekiwany Bal Karnawałowy. Przygotowania da balu trwały już od poniedziałku. Pracownicy przedszkola długo zastanawiali się nad wyjątkową dekoracją, na ten wyjątkowy dzień. Wspólnymi siłami udało się! Dekoracja zachwyciła wszystkich, przede wszystkim naszych małych podopiecznych. Tego dnia nasze przedszkole zamieniło się we wspaniały świat bajki, w której wystąpiły barwne i czarodziejskie postacie: księżniczki, wróżki, czarodzieje i wiele, wiele innych. Pracownicy przedszkola zadbali o atmosferę na balu, przebierając się w karnawałowe stroje. Tym samym stając się znakomitymi partnerami do wspólnej zabawy z dziećmi, podczas której zatarły się różnice między byciem dzieckiem i byciem dorosłym. Zabawie towarzyszyła wspaniała animatorka oraz DJ – ka, Katarzyna Krasa, która jest zaprzyjaźniona z naszym przedszkolem. Tym razem Pani Kasia wcieliła się w rolę „Smerfetki”. W sali karnawałowej oprócz pięknej dekoracji, atmosferę podbijały również migoczące światła, kolorowe balony oraz tajemnicze dymy. Pani Kasia jak zwykle rozkręciła super imprezę, której wtórowali pracownicy przedszkola, wnikając w świat dziecięcej wyobraźni. Aby tradycji stało się zadość w „Tłusty Czwartek” po udanej imprezie w salach czekał na dzieci słodki pączek i soczek owocowy. Tego dnia uśmiech z twarzy dzieci nie schodził, a dzieci długo dzieliły się ze sobą wrażeniami z balu.

tekst: Katarzyna Niziałek

25-02-2018, Katarzyna Niziałek