Przylot Mikołaja z Laponii
4 grudnia na dzieci z naszego przedszkola czekała niesamowita niespodzianka, z powodu braku śniegu i ewentualnych trudności w lądowaniu sań z reniferami, Mikołaj wybrał inną drogę transportu. Święty przyleciał do nas balonem.Wylądował na trawniku obok naszego przedszkola. Dzieci były zachwycone i jak się okazuje nie tylko one...Czas oczekiwania na święta jest magiczny.
Katarzyna Niziałek
