Andrzejki u "Misiów"
28 listopada był dla "Misiów" dniem szczególnym. Dzieci w andrzejkowych strojach wzięły udział w zabawie tanecznej oraz wróżbach andrzejkowych. Tego dnia wykonaliśmy wiele pamiątkowych zdjęć, aby na zawsze utrwalić najpiękniejsze chwile, czasów dzieciństwa i beztroskich lat przedszkolnych.
Katarzyna Niziałek

