Dzień Dziecka w grupie "Misie"
1 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Dzień Dziecka."Misie" miały okazję brać udział w zorganizowanych siedmiu stacjach: malowanie twarzy, zawody sportowe, eksperymenty, taneczna Zumba, stacja relaksu, Fotobudka. To był dzień pełen wrażeń.
Katarzyna Niziałek

