Wycieczka "Misiów" i "Kotków" do Zalipia
Wycieczka " Misiów" i "Kotków" do Zalipia
"Misie" i "Kotki" przed Świętami Wielkanocnymi wybrały się do Domu Malarek w Zalipiu na warsztaty wielkanocne, podczas których wykonały palemki wielkanocne oraz malowane jajeczka. Wycieczka wprowadziła je w klimat tradycji Świąt Wielkanocnych inspirowanych zalipiańskimi motywami kwiatowymi.
Katarzyna Niziałek

