Wizyta Pani Doktor
Nasze przedszkole odwiedziła Pani Doktor, która jest lekarzem rodzinnym i pracuje w Ośrodku Zdrowia. Podczas spotkania przypomniała przedszkolakom o sposobach dbania o zdrowie: o właściwym odżywianiu, zachowywaniu higieny i aktywności fizycznej. Przedszkolaki dowiedziały się również, czego potrzebuje Pani dr w swojej pracy. Dzieci miały okazję poznać przyrządy lekarskie.
Serdecznie dziękujemy za wizytę i poświęcony cenny czas. Dzieci z grupy „Misie” i „Kotki” otrzymały naklejki dzielnych pacjentów oraz zestawy lekarskie do zabaw tematycznych, w lekarza.
Katarzyna Niziałek
