Wizyta mamy Karinki - pielęgniarki
Grupę "Misie" z okazji Dnia Kobiet odwiedziła mama Karinki, która zapoznała dzieci ze specyfiką swojej pracy. Pani Ania pokazała dzieciom sprzęt oraz wyposażenie apteczki pierwszej pomocy i nie tylko.Dzieci podczas spotkania z panią pielęgniarką pokonały lęki, które towarzyszyły im podczas różnych badań.Dziękujemy pani Ani za czas,który nam poświęciła oraz za wzorowe przygotowanie do spotkania z naszymi przedszkolakami oraz słodkie niespodzianki.
Katarzyna Niziałek
