Pierwszy Dzień Wiosny u "Misiów" Z okazji pierwszego Dnia Wiosny "Misie" wykonały zadanie, które otrzymały od Pani Wiosny i wykonały eksperyment barwienia kwiatów. Katarzyna Niziałek