Logo Przedszkola nr 3 w Staszowie

“Misie” świętują Dzień Przedszkolaka w Sowie

"Misie" świętowały Dzień Przedszkolaka w Centrum Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności w Sowie. Miały okazję poznać w jaki sposób zrobić tęcze z wykorzystaniem światła i płyty CD, malowały na oleju, wykonywały latające motylki, uczestniczyły w doświadczeniach z wykorzystaniem kolorów oraz wody. Zajęcia w Sowie dostarczyły dzieciom wiele radości i pozytywnych doświadczeń. W Sowie nigdy nie można się nudzić. Grupa "Misie" wzięła udział w konkursie ogłoszonym przez Sowę, pomimo, iż nie udało się nam zdobyć największej liczby głosów miło było wziąć udział w zabawie. Gratulujemy zwycięzcom. A oto nasz pamiątkowy wierszyk.

 

"Misie" dobrze pszczółki znają,

czasem słodki miodek im podkradają.

Z pszczółkami jednak żyją

za pan brat,

bo wiedzą, że od nich zależy cały świat!

Do "Sowy"chętnie na warsztaty pójdziemy

i zgłębiać wiedzę o pszczółkach będziemy!

By każdy przedszkolak pszczoły szanował,

Wiedział, że są pożyteczne

i przed nimi się nie chował!

“Misie” Przedszkole Nr 3 w Staszowie

 Katarzyna Niziałek

Galeria zdjęć

IMG_8650 IMG_8654 IMG_8661 IMG_8672 IMG_8678 IMG_8683 IMG_8699 IMG_8711 IMG_8728 IMG_8735 IMG_8746 IMG_8751 IMG_8755 IMG_8763 IMG_8770 IMG_8771 IMG_8772 IMG_8792 IMG_8798 IMG_8805
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności