Teatrzyk Park Czarów
2 marca dzieci z grupy "Misie", "Krasnoludki", "Pszczółki", "Tygryski" wybrały się na wycieczkę pieszą do SOK na spektakl pt. "Park Czarów”. To barwny, interaktywny musical dla dzieci przygotowany przez Wrocławski Teatr Edukacji "In- Art", opowiadający o przygodach trolli ratujących opuszczony park rozrywki. Spektakl porusza tematy przyjaźni, odwagi i walki z negatywnymi emocjami takimi jak lenistwo i strach. Przedstawienie wyróżnia się dynamiczną muzyką, kolorową scenografią i edukacyjnym przesłaniem dla najmłodszych.
Katarzyna Niziałek

