Słodkie warsztaty w grupie "Wiewióreczki"
W grupie "Wiewióreczki" odbyło się niezwykle słodkie i pełne radości spotkanie z panią cukiernik a jednocześnie mamą jednej z dziewczynek uczęszczających do grupy. Dzieci miały okazję poznać tajniki tego wyjątkowego zawodu oraz dowiedzieć się, jak powstają ulubione desery i wypieki.Największą atrakcją były warsztaty kulinarne, podczas których przedszkolaki wspólnie przygotowały pyszny deser. Z wielkim zaangażowaniem dekorowały swoje słodkości, dobierały składniki i rozwijały kulinarną wyobraźnię. Nie zabrakło uśmiechów, kreatywnych pomysłów i oczywiście degustacji własnoręcznie wykonanych przysmaków.
Serdecznie dziękujemy za inspirujące warsztaty i wspólnie spędzony czas.
Ewa Czarnecka

