WIOSENNIE, SMAKOWICIE ZDROWO U ,,JEŻYKÓW''

Dzień 20 kwietnia 2022 r. był poświęcony warzywom , przedszkolaki wspólnie przygotowywały zdrowe , uśmiechnięte kanapki . Towarzyszyło temu wiele radości , a na koniec wspólne wyroby zniknęły w mig.W kwietniu uczestniczyliśmy także w ,,Dniu Zdrowych Przekąsek’’ w ramach programu ,, Kubusiowi Przyjaciele Natury ‘’ . Smakowita różnorodność zdrowych przekąsek ! Suszone owoce , orzechy a także nasiona słonecznika , pestki dyni , płatki migdałów , rodzynki itp. Dzieci bardzo chętnie próbowały zdrowych przekąsek , które pomagają nam zadbać o formę na drugą połowę dnia .

tekst Dorota Kozieł

30-05-2022, Anna Kuca