Klub dziecięcy

Klub Dziecięcy działa przy Przedszkolu nr 3 w Staszowie.

Placówka pracuje w godzinach od 8.00 do 13.00. Zapewnia fachową opiekę, miłą i ciepłą atmosferę, naukę poprzez zabawę, bogate wyposażenie sali, smaczne posiłki, zabawy na placu zabaw oraz spacery na świeżym powietrzu.

Placówka zapewnia dzieciom opiekę w warunkach zbliżonych do warunków domowych. Odpowiednio przygotowana kadra pomaga w wszechstronnym rozwoju – dziecko nabywa nowe umiejętności społeczne takie jak współpraca w grupie, nawiązuje relacje z innymi dziećmi, wykonywania poleceń, rozwija pamięci poprzez naukę wierszy, zabaw, tańców, ćwiczy spostrzegawczości, koncentrację uwagi. Klub Dziecięcy jest jedną z form opieki nad małymi dziećmi od 1 do 3 lat, której calem jest pomoc rodzicom w godzeniu pracy zawodowej z opieką nad małym dzieckiem.

Klub Dziecięcy działający przy Przedszkolu Nr 3 w Staszowie, ul. Jana Pawła II 17 A

serdecznie zaprasza dzieci od 1 roku do 3 lat.

Dzieci będą mogli uczestniczyć w różnorodnych zabawach o charakterze :

• plastycznym
  • muzyczno- ruchowym
  • teatralnym

Klub Dziecięcy działa od 01.09.2012 r.

Klub działa w godzinach od 8.00 do 13.00 . Zapewnia:

• fachową opiekę opiekunek dziecięcych
  • miła, ciepłą atmosferę
  • naukę poprzez zabawę
  • bogate wyposażenie sal i nowocześnie urządzone pomieszczenia
  • plac zabaw
  • spacery na świeżym powietrzu
16-10-2020, Katarzyna Niziałek