Znicz pamięci dla Patrona Papieża Jana Pawła II

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych, dzieci z grupy „Biedronki” wyruszyły pod pomnik papieża Jana Pawła II przy kościele św, Ducha, aby zapalić znicze będące symbolem pamięci o zmarłych. Dzieci w skupieniu złożyły przy pomniku„światełka pamięci” a następnie chwilą ciszy uczciły pamięć o patronie naszego przedszkola. Z uwagi na to, że Dzień Wszystkich Świętych jest szczególny i pełen zadumy a pamięć o zmarłych powinna tkwić w sercu każdego czlowieka - również przedszkolaki okazały symboliczny gest pamięci o tych, których nie ma już pośród nas.

18-01-2020, Katarzyna Niziałek