ZIELONY KĄCIK U ,,KRASNALI''

,, Co sadzimy, co siejemy?". Dziś na zajęciach dydaktycznych ,,Krasnoludki" szukały odpowiedzi na postawione pytanie: ,, Co sadzimy, co siejemy?". Aktywna forma zajęć przyczyniła się do odnalezienia odpowiedz na postawione pytanie. Dzieci dowiedziały się co jest potrzebne do wzrostu roślin oraz nauczyły się sadzić cebulki roślin oraz siać nasiona. ,,Zielony kącik" stał się okazją do zaangażowania się w pielęgnację rośli oraz prowadzenia obserwacji przyrodniczych- kiełkowania roślin oraz ich wzrostu. Od dziś wszyscy mali ogrodnicy wiedzą jak ważna jest pielęgnacja roślin.

tekst Ewelina Bilska

17-03-2019, Anna Kuca