ZABAWY "JEŻYKÓW " NA ŚNIEGU

Pani Zima wreszcie dała o sobie znać nie tylko mroźnym powietrzem, ale również polami, lasami, drogami zasypanymi srebrzystym puchem. Jeżykom trudno było oprzeć się tak bajecznym krajobrazom, dlatego zwarte i gotowe wyruszyły w ciepłych czapkach, szalach i rękawiczkach do pobliskiego lasu podziwiać wspaniałe widoki. Dzieci z radością oddały się zimowemu szaleństwu bawiąc się na białej polanie. Śmiech rozbrzmiewał między drzewami niesiony przez leśne echo.Szczęście malowane w uśmiechach dzieci nie miało końca. Niedługo potem Jeżyki z zarumienionymi twarzami wróciły do przedszkola, gdzie rozgrzały się pysznym gorącym obiadem.

tekst:Ewa Zamiela

26-02-2018, Anna Kuca