WYSTĘPY PRZEDSZKOLAKÓW NA OTWARCIU ŻŁOBKA I KLUBIKU "ŚWIAT DZIECKA"

6 kwietnia b.r. przy naszej placówce został otworzony Żłobek oraz Klub Dziecięcy „Świat Dziecka”. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała poseł Anna Krupka, wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek, radny Sejmiku Województwa Marek Strzała, burmistrz Staszowa Leszek Kopeć wraz z zastępcą Ewą Kondek, a także dyrektor naszej placówki Dorota Dalach.

Głównym elementem rozbudowy przedszkola są dwie sale. Jedna z nich została adoptowana na żłobek, druga jest przeznaczona na Klub Dziecięcy. W rozbudowanej części znalazły się: łazienki, szatnie, pomieszczenie gospodarcze i korytarz łączący nowy obiekt z dotychczasowym budynkiem przedszkola. Przebudowano również kuchnię i zmywalnię, a także wejście do przedszkola. W żłobku oraz klubiku profesjonalną opieką zostanie objętych łącznie 40 dzieci. Przed zaproszonymi gośćmi wspaniale wystąpiły grupy starsze 5 - latki "Kubusie" i "Pszczółki" oraz 6 - latki "Gumisie" i "Kaczuszki".

tekst: Katarzyna Niziałek

15-04-2018, Katarzyna Niziałek