WYCIECZKA DO LEŚNEGO ZOO

Dzieci z grup ,, Kotki'' i ,,Misie'' wybrały się na wycieczkę autokarową do ZOO ,,Leśne Zacisze”, które mieści się na terenie otoczonym lasem w miejscowości Lisów. Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat zwierząt zamieszkujących ZOO. Podczas spaceru alejkami przedszkolaki miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta pochodzące z różnych kontynentów m.in. lwy, zebry, strusie afrykańskie, daniele, osły, kozy, owce, lamy, wielbłądy, szopy pracze, kuce szetlandzkie, konie oraz różnego rodzaju kolorowe ptactwo z pawiami na czele, które przechadzały się alejkami Zoo.

tekst Anna Kuca

29-05-2022, Anna Kuca