WIZYTA STRAŻY POŻARNEJ W PRZEDSZKOLU

Na co dzień gaszą pożary i ratują życie. O kim mowa? Oczywiście o strażakach, którzy mimo tak wielu obowiązków znaleźli trochę czasu, by odwiedzić nasze przedszkole. Wielki czerwony wóz, niebieskie światła i wąż pożarniczy, wszystko to wywarło ogromne wrażenie na naszych przedszkolakach. Panowie strażacy wyjaśnili dzieciom, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz co należy zrobić, jeśli dojdzie np. do pożaru. Pytań dotyczących zawodu strażaka nie było końca! Wielka radość dzieci z odwiedzin niezwykłych gości była najlepszym dowodem wdzięczności za ich wizytę. Serdecznie dziękujemy!

tekst Ewa Zamiela

21-10-2018, Anna Kuca