ŚWIĘTO PATRONA JANA PAWŁA II W NASZYM PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczysty Dzień Patrona Jana Pawła II, który był wyrazem naszej wdzięczności i duchowej łączności ze św. Janem Pawłem II. Podczas tego dnia dzieci miały okazję przypomnieć sobie, kim był Jan Paweł II i co starał się nam przekazać przykładem swego życia, zwłaszcza jako człowiek, który ufał Bogu i jako papież, który zawierzył całą ludzkość Bożemu Miłosierdziu. W hołdzie Janowi Pawłowi II dzieci z grup ,,Misie '' i ,,Kubusie'' zaprezentowały program artystyczny.Pani Dyrektor z delegacją społeczności przedszkolnej złożyła kwiaty i zapaliła znicz przy obelisku naszego Patrona Jana Pawła II.

tekst Anna Kuca

01-12-2022, Anna Kuca