Pierwszy dzień wiosny w grupie "Jeżyków"

W środę 21 marca wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego w Dobrej świętowały Pierwszy Dzień Wiosny . Aby podkreślić charakter tego dnia , przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od zabaw i gier związanych z tematyką pór roku. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer , podczas którego mogliśmy żegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie , na czele którego widniała Marzanna.

Tekst: Dorota Kozieł

15-04-2018, Katarzyna Niziałek