Owocowe szaszłyki u "Biedronek"

Jesienny sad jest pełen owoców. Dzieci z grupy Biedronek wykorzystały kolorowe, pyszne i zdrowe dary jesieni w celu przygotowania owocowych szaszłyków. Dzieci przyniosły do przedszkola różne owoce: jabłka, gruszki, śliwki, winogrona. Oglądaliśmy je, określaliśmy ich kształt, kolor, wielkość. Nadeszła pora na posmakowanie owoców i na kolorowy deser. Każde dziecko dostało na talerzu kolorowe kawałki owocowe, które ostrożnie nakłuwało na patyczki. Powstały smaczne i pachnące szaszłyki. Wszystkie maluszki zjadły własnoręcznie przygotowane specjały. Biedroneczki poczęstowały witaminkami pracowników przedszkola, życząc im smacznego!

tekst: Katarzyna Niziałek

25-02-2018, Katarzyna Niziałek