,,KRASNOLUDKI'' W BAWIALNI W TARNOBRZEGU

,,Wycieczka do Tarnobrzega". W tym dniu ,, Krasnoludki" były bardzo wesołe gdyż czekała je podróż do bawialni ,,Fabryka Zabawy" w Tarnobrzegu, która została poprzedzona rozmową na temat zasad bezpieczeństwa podczas podróży oraz w trakcie zabawy w bawialni. Zabawy w bawialni przyczyniły się do aktywnego spożytkowania dziecięcej energii a także doskonalenia koordynacji wzrokowo ruchowej oraz integracji grypy przedszkolnej.,,Krasnoludki" korzystały ze zjeżdżalni, basenu z piłkami, trampoliny, gier interaktywnych oraz innych atrakcji. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Dziękujemy rodzicom za sfinansowanie wycieczki.

tekst Ewelina Bilska

29-04-2019, Anna Kuca