''KOTKI'' OBCHODZĄ DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

We wtortek 22 listopada każde dziecko przyszło ze swoim przyjacielem- Misiem.Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w Bibliotece Publicznej w Staszowie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, zdobyły wiele informacji z życia niedźwiedzi, wspólnie bawiły się przy piosenkach „Stary niedźwiedź”, „Pluszowy miś”, „Gumisie”. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, zgaduj – zgadule, konkursy, misiowe tańce oraz czytanie opowieści, wierszy, których bohaterem był miś.Podczas zajęć panowała miła i przyjemna atmosfera.

tekst Anna Kuca

29-11-2022, Anna Kuca