KIERMASZ WIELKANOCNY DLA CHOREJ LIWII

Przed Świętami Wielkanocnymi w naszym przedszkolu odbył się Charytatywny Kiermasz Wielkanocny. Przedszkole, w imieniu chorej dziewczynki i jej rodziny, zwróciło się z prośbą o wsparcie akcji charytatywnej poprzez wspólną organizację Kiermaszu Wielkanocnego. Do akcji została zaproszona cała społeczność przedszkola i nie tylko. Cały dochód zebrany z akcji został przeznaczony dla chorej Liwii. Rękodzieła wykonane przez darczyńców były wystawione na holu przedszkola, gdzie można było je zakupić i wrzucić pieniążki do puszki. Kiermasz przerósł nasze oczekiwania. Do akcji włączyli się lokalni artyści, plastycy, babcie, dziadkowie, rodzice, dzieci, ale przede wszystkim pracownicy przedszkola, którzy jak się okazało są prawdziwymi artystami. Włączyły się również kucharki z Przedszkola Nr 3, które upiekły na tę okazję wspaniałe baby wielkanocne oraz ciasteczka. Dziękujemy serdecznie za każdą złotówkę, którą przekazali Państwo na kiermasz, za to, że uczyliście się z nami czerpać radość z dzielenia się dobrem z najbardziej potrzebującymi pomocy. Wcielamy w życie słowa patrona naszego przedszkola Jana Pawła II „ Człowiek jest wielki nie przez to , co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Dzięki wielkiemu sercu darczyńców, rodziców, dzieci, pracowników przedszkola udało się zebrać kwotę 1200 zł. Dziękujemy!

Katarzyna Niziałek

23-04-2019, Katarzyna Niziałek