"KACZUSZKI" I "GUMISIE" NA WYCIECZCE W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W STASZOWIE

W dniu 09.10.2017 dzieci z grupy 6-latków „A” i 6-latków „B” udały się na wycieczkę do Powiatowej Komendy Policji.

Przywitali nas policjanci asp.szt. Tomasz Bilski i st.asp. Mariusz Domagała, którzy bardzo ciekawie opowiedzieli o pracy policjanta, a także wspólnie z dziećmi zwrócili uwagę na bezpieczne poruszanie się po drogach. Dzieci obejrzały bajkę związaną z tematem bezpieczeństwa, następnie zapoznały si e z pracą technika kryminalistyki i zwiedziły komendę. Na koniec obejrzały tresurę psa policyjnego „Nero”, który skradł serca wszystkich dzieci.

Dziękujemy za tak miłe przyjęcie zostanie ono na długo w pamięci naszych wychowanków. Świadczyć może o tym fakt, że po powrocie do przedszkola tematem zabaw dowolnych dzieci był zawód policjanta.

tekst A.Polniak, A. Kuca

03-03-2018, Anna Kuca