JASEŁKA U "JEŻYKÓW"

W piątek 21 grudnia o godz. 13.00 w oddziale przedszkolnym w Dobrej odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków.Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.Jak powszechnie wiadomo Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami pozwalającymi poczuć serdeczność i miłośc wszystkich wokół.Wszyscy , zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia.W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity .Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowały jasełka.Maluszki ku uciesze swoich rodziców , w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami.Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

tekst Patrycja Miska

06-02-2019, Katarzyna Niziałek