DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W DOBREJ

Nadszedł niezwykły dzień, w którym dzieci miały szansę uczcić Święto Pluszowego Misia, czyli ulubionej przytulanki i wspaniałego przyjaciela, którego zawsze można przytulić a on dzielnie przyjmie choćby największe łzy. Miś, czyli ukochana zabawka niemal wszystkich dzieci na całym świecie z pewnością zasłużył na swoje święto. Serca dzieci rozpierała ogromna radość z możliwości wniesienia do przedszkola nawet ogromnych pluszaków przewyższających wielkością wielu przedszkolaków. Przepiękne błyszczące oczka na tle mięciutkich futerek spoglądały z każdego zakątka sali. Niewątpliwie był to niezwykły widok zwłaszcza w połączeniu ze szczerymi uśmiechami dzieci. Jeżyki postarały się o wspaniałą zabawę dla swych ulubieńców, których nie opuszczały nawet na krok. Z podziwem można było spoglądać na radosne pląsy przy muzyce i wspaniałe zabawy pełne humoru. Jeżyki śpiewały również piosenki, recytowały wierszyki, wykonały prace plastyczne oraz próbowały sprostać wyzwaniom w grach pełnych zagadek. Światowy Dzień Pluszowego Misia zasłużył na miano jednego z ważniejszych świąt w kalendarium przedszkola.

tekst:Ewa Zamiela

25-02-2018, Katarzyna Niziałek