DZIEŃ BAJKOWEGO BOHATERA W GRUPIE "JEŻYKÓW"

W przedszkolu w Dobrej dzieci świętowały niezwykły Dzień Bajkowego Bohatera. Wszyscy przebrani w piękne, barwne i bajkowe stroje zamienili przedszkolną salę w cudowną krainę znanych wszystkim bohaterów z literatury dziecięcej. Dzieci miały do wykonania różnorodne zadania. Na każdego czekały zagadki, konkursy, prace plastyczne. Nie mogło również zabraknąć słuchania wybranych tekstów bajek, których czytanie dostarcza dziecku nie tylko mnóstwo radości, ale co najważniejsze jest nauką o życiu. Podsumowaniem dnia było obejrzenie bajki pt. „Brzydkie Kaczątko”. Dzień z pewnością można zaliczyć do bardzo udanych!

Tekst: Ewa Zamiela

15-04-2018, Katarzyna Niziałek