DZIEŃ BABCI I DZIADKA W DOBREJ

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków było gorąco a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia każdemu ogromną radość i wywołuje uśmiechy na wszystkich twarzach. Dzieci przedstawiły JASEŁKA , w których zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności.
Po występie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Na koniec wnuczęta obdarowały swoich bliskich upominkami.

tekst:Dorota Kozieł

25-02-2018, Katarzyna Niziałek