ANGIELSKIE ŻYCZENIA

Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami a magiczna atmosfera związana z przygotowaniami wprawia wszystkich w doskonały nastrój. Jedną z przepięknych tradycji jest wysyłanie kartek świątecznych do bliskich i przyjaciół. Podążając za tym wyjątkowym zwyczajem „Pszczółki” w ramach zajęć z języka angielskiego, wzięły udział w wymianie kartek świątecznych z dziećmi z grupy „Słoneczniki” z Przedszkola Samorządowego nr 30 w Kielcach. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały kartkę dla swoich rówieśników wraz z życzeniami w języku angielskim. „Pszczółki” z ogromną niecierpliwością oczekiwały na przesyłkę i nie kryły swojej radości z otrzymanych przepięknych kartek i życzeń. Serdecznie dziękujemy i jeszcze raz przesyłamy najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!

tekst Ewa Zamiela

23-12-2018, Anna Kuca