,, ANDRZEJKI'' W DOBREJ

29.11.2018r. dzieci z oddziału przedszkolnego w Dobrej przeżyły wspaniały dzień , pełen magii,konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów.Wszyscy bawili się doskonale . Dziewczęta mogły poznać imię swojego przyszłego wybranka , chłopcy wybranki .Kto chciał przekonać się,czy będzie miał powodzenie w miłości ustawiał buty i kierował je w stronę drzwi śledząc , czy jego ( jej ) jako pierwszy przekroczy próg. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie imprezy. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci .Tegoroczne Andrzejki można uznać za udane . Miłą pamiątką będą fotografie wykonane podczas zabaw.

tekst D.Kozieł

03-12-2018, Anna Kuca